Razem 315 374 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni.

Zakład kamieniarski i kopalnia piaskowca wytwarza materiały budowlane z kamienia z surowca jakim jest piaskowiec . Z tego kamienia naturalnego produkujemy szereg produktów takich jak dekoracyjny kamień murowy i kamień elewacyjny oraz kamień ogrodowy oraz płytki elewacyjny i kominki i ciekawy produkt jakim jest płytka w kształcie starej cegły okładzinowej i na sam koniec można także wymienić płyty fasadowe . W kopalni piaskowca Grabowie i Grabowie I przy wydobyciu pozyskujemy także pospółkę na utwardzenie teru ,którą ładujemy luzem za pomocą ładowarek na wywrotki.

W tym ogłoszeniu oferujemy produkt jakim jest cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni w cenie od 160 PLN za m2 w opakowaniach po 5 m2 ( paleta 800 PLN bez kosztów transportu w ciemnej tonacji kolorystycznej) .

Stawki transportu materiałów w opakowaniach paletowych zaczynają się od 180 – 230 PLN za jedną paletę do wagi jednej tony i wymiaru palety 80 x 120 cm na terenie kraju.

Aktualne stawki oraz terminy ustalamy na dzień składnia zapytania lub zamówienia na konkretny asortyment z naszej oferty produkcyjnej.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.02.2021 09:47
Cena: 160 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 759858
Rubryka ogłoszenia: Rzeźby, figurki
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni - Zdjęcie nr 1Cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni - Zdjęcie nr 2Cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni - Zdjęcie nr 3Cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni - Zdjęcie nr 4Cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni - Zdjęcie nr 5Cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni - Zdjęcie nr 6Cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni - Zdjęcie nr 7Cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni - Zdjęcie nr 8Cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni - Zdjęcie nr 9Cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni - Zdjęcie nr 10Cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni - Zdjęcie nr 11Cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni - Zdjęcie nr 12Cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni - Zdjęcie nr 13Cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni - Zdjęcie nr 14Cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni - Zdjęcie nr 15Cegła na do budowy murków skalnych oraz grilli i wędzarni - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: https://piaskowce.com/kamien-elewacyjny/mur-warstwowy.html#b
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Rzeźby, figurki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)